انصاری خبر داد: تجمع عظیم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو در مصلی بزرگ قدس قم

جمعه ۴ مردادماه در مصلی بزرگ قدس قم:
تجمع عظیم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو
با حضور بازیگران سریال و مسئولین موسسه شهید آوینی
امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این خبر گفت: مراسم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو در روز جمعه ۴ مردادماه بلافاصله بعد از نماز جمعه در مصلی قدس برگزار می شود.
انصاری با اشاره به سخنرانان برنامه گفت: حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین قائمی رئیس سازمان اطلاعات سپاه قم سخنرانان ویژه این برنامه هستند.
انصاری گفت:هیچ دولتی قانونا طبق حقوق بشر حق اعزام جاسوس و دخالت در امور داخلی کشور دیگر ندارد و این از مصادیق بارز دخالت و نقض حقوق بشر است.
دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر گفت: در طول ۴۰ سال و بلکه بیش از یک قرن دخالت های امریکا و اعزام و استقرار جاسوس در دوران قبل از انقلاب و اعزام جاسوس بعد از انقلاب در طول یک سده اخیر جنایتی غیر قابل گذشت است و لذا ما تقدیر می کنیم از تمامی کسانی که در طول این ۴۰ سال انقلاب برای نجات ملت ایران و اتقلاب ایران از شر این جاسوس های امریکایی تلاش کردند به ویژه از دوستان و سربازان گمنانم ولی عصر (عج) که در جریان اخیر به بازداشت و افشای جنایت امریکا پرداختند و نیز از دست اندرکاران سریال بسیار روشنگرانه و انقلابی گاندو تقدیر می کنیم.
این تجمع از طرف سازمان جوانان حقوق بشر و مشارکت جمعی از تشکل های خودجوش و فعالان فرهنگی حوزوی و دانشگاهی تدارک دیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر

 

فهرست