طی بیانیه سازمان جوانان حقوق بشر اعلام شد: حمایت سازمان جوانان حقوق بشر از آیت الله رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری و آیت الله اعرافی نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری

امین انصاری، دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر طی بیانیه ای اعلام کرد: از ملت همیشه در صحنه، فهیم، بصیر، متعهد و باتقوا جهت مشارکت در این برهه حساس و در راستای تشکیل دولت مردمی، انقلابی، امانتدار و استکبار ستیز دعوت می نماییم،

حمایت خود را از آیت الله رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری و آیت الله اعرافی نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری تهران را اعلام میداریم.

متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم
“هر کس به ایران و امنیت آن علاقمند است باید در انتخابات شرکت کند”مقام معظم رهبری مدظله العالی

تحولات منطقه و جهان به نفع انقلاب اسلامی در حال رخ دادن است. از این جهت انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از ابعاد داخلی و بین المللی دارای اهمیت ویژه بوده و مشارکت حداکثری در آن ضرورى و موجب اقتدار ایران عزیز خواهد شد.
بنا به وصیت شهید سلیمانی جمهوری اسلامی حرم است که اگر آسیب ببیند بیت الله الحرام و قرآن آسیب خواهد دید ؛ لذا امروز که حملات دشمنان به ایران به اوج خود رسیده؛ هر ایرانی با رای خود میتواند از این حرم دفاع کند.
یادآوری این نکته ضروری است که ما بسوی قله در حال حرکت هستیم، تیرها و سختی ها و تحریم هایی که به سمت ما می اید سختی های طبیعی حرکت به سمت قله است و به محض رسیدن به قله دشمنی ها به پایان خواهد رسید؛ اما مقدمه رسیدن به این قله تعیین دولت جوان انقلابی است لذا تکرار حماسه ای همچون حماسه اول انقلاب و خیزی با عنوان گام دوم برای تحقق دولت اسلامی که مقدمه ای برای دولت بقیه الله الاعظم(ارواحنا له الفداء) خواهد بود لازم است ؛ پس ملت شریف ایران باید قدر رای های خود را بدانند .
حال وظیفه خود میدانیم تا به پاس خون شهیدان به ویژه سید شهدای مدافعان حرم حاج قاسم عزیز،
از شما ملت همیشه در صحنه، فهیم، بصیر، متعهد و باتقوا جهت مشارکت در این برهه حساس و در راستای تشکیل دولت مردمی، انقلابی، امانتدار و استکبار ستیز دعوت نماییم،
این سازمان ضمن احترام به تمام کاندیداهای محترم
حمایت خود را از حضرت آیت الله رییسی (نامزد انتخابات ریاست جمهوری) و حضرت آیت الله اعرافی (نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری تهران) و لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تهران اعلام می دارد.
إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

امین انصاری
دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران
۲۶ خرداد ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر

 

فهرست